Zábava na internetu


Informační technologie je jako ráj každého člověka. Já si myslím, že mnoho lidí právě využívá informační technologii k tomu, aby pochopili, jak třeba funguje svět. A vy se možná divíte a ptáte se, jak může podle toho fungovat svět? Ale tady jde hlavně o to, že lidé se vlastně díky počítači a vlastně díky internetu dozví, jak všechno funguje. Anebo také díky internetu mohou lidé nakupovat anebo něco hledat. Například já, když se synem jezdíme někam vlakem, když cestujeme, tak využívám hlavně internet a také různé aplikace v mobilním telefonu. A to hlavně kvůli tomu, abychom si nakoupili jízdenky anebo také online vstupenky.

Ráda nakupuji online.

Je totiž logické, že když si něco koupíte předám, něco online, tak také u toho ušetříte peníze. Například já už bych si nedokázala představit, že bych musela nakupovat až na místě. Já už jsem třeba v ruce nějakou papírovou jízdenku neměla tolik let, že už snad ani nevím, jak bych ji koupila anebo nějak papírová jízdenka vypadá, a to všechno díky počítačům a informační technologii a kvalitnímu rychlému internetu. No, kvalitní rychlý internet. Nechci to zase tak zmiňovat, protože si vzpomínám, když jsem si měla svůj první internet, tak to bylo tak strašně pomalé, že jsem měla kolikrát vztek a raději jsem počítač anebo notebook vypnula.

Bez technologie bych se už neobešla.

Moc mě to nebavilo, proto jsem ráda, že jsou i různé alternativy, že si mohu od jiné společnosti pořídit internet, aniž bych třeba dlouho čekala. Mám ráda opravdu všechno rychle. Když počítač funguje opravdu skvěle a nemusím čekat, až se mi načte nějaká stránka, tak jsem opravdu vděčná. Když se něco na počítači nebo na internetu rozbije anebo je to zpomalené, tak mě to opravdu štve. Vadí mi to a já jsem totiž opravdu hodně netrpělivý člověk. Ale určitě nejsem jediná, kdo bych chtěl kvalitní techniku anebo opravdu rychlý počítač a internet.