Podrží je i bez prádla


Spousta žen to zná. Chtěly by si obléct nějaké krásné šaty s hlubokým výstřihem a nebo by si rády oblékly třeba průhlednější top, jenže pod takové kousky oblečení se nenosí podprsenka. Ženy potom mají strach jak budou v takovém oblečení vypadat, protože nechtějí být terčem posměchu mnoha lidí ve svém okolí. Dnes je bohužel běžné že se někteří jedinci baví tím, že fotí cizí lidi a pak se jim smějí na sociálních sítích, a když se takové zkušenosti nechcete dočkat, opravdu si dvakrát rozmyslíte co na sebe vezmete.

žena prsa

Podle reklam a mnoha lidí mají být prsa dokonale tvarovaná, krásně kulatá a bez nejmenší chybičky. Jenže celá řada lidí tak nějak zapomíná na to, k čemu prsa slouží primárně. Nejde o sexuální objekt, ale o zdroj obživy pro děti. Těhotenství i kojení s nimi dokáže pořádně zamávat a z krásných pevných ňader většině žen zůstanou povislá vycucaná prsa, která bez podprsenky nevypadají jako dřív. Je potřeba se se tím naučit žít, protože umělá prsa nejsou zdravá a mnoho žen musí implantáty po letech vyndat, jelikož s nimi mají problémy.

barevné podprsenky

Jestli si chcete vzít třeba korzet, pod který se také podprsenka nenosí a nebo si v létě chcete vyjít bez podprsenky, zkuste si vzít tejpy na prsa, které dokážou prsa vytvarovat a udržet tak, jak chcete vy. Jsou to tejpy podobné těm, kterými se léčí bolesti svalů a kloubů, skvěle drží, snadno se lepí, a jejich sundávání je zcela bezbolestné.

Tejpy dokážou nahradit podprsenku, takže pokud hledáte něco, co vám umožní nosit co chcete, aniž byste se styděla za svůj hrudník, jsou tejpy ideální řešení. Pokud máte prsa za která se nestydíte, můžete vyzkoušet jen nálepky na prsa, které skryjí bradavky, ale prsa sama o sobě nedrží. K tomu slouží neviditelná silikonová podprsenka, která se hodí třeba pod šaty, které mají průhledný živůtek. Nestyďte se nosit co chcete.