Reklamní tužky mohou mít mnoho podob


Kdybychom vypsali anonymní dotazovací anketu o nejvyužívanější předmět v domácnosti, na jednom z předních míst by se nepochybně umístila tužka, propiska, pero či pastelka, zkrátka psací a výtvarné potřeby. I když se nám příznivci digitalizace snaží vnutit ideu převahy elektronických médií, nikdy se jim nepodaří nahradit docela obyčejnou tužku a papír. A není to rozumnými lidmi ani doporučováno, protože zatímco mobil vám selže, vybije se neočekávaně baterie nebo dojde k technické závadě, na papíru a tužce se nemá co pokazit. Vaše datové záznamy z papíru navíc nikdy žádný hacker neodhalí a prozíraví lidé si také svá nejdůležitější data do žádných elektronických médií neukládají.

reklamní propiska

Toto je také jeden z pádných důvodů, proč mají stále velký úspěch mezi lidmi reklamní tužky. Jsou velmi levné, dobře dostupné a můžete je pořídit pro své věrné zákazníky, pro firemní prezentace, různá školení a další akce ve větším počtu a na jejich korpus necháte vytisknout firemní logo, datum a popis pořádané akce či cokoli jiného, načež je velká šance, že si lidé budou váš dar nosit při sobě, budou jej často brát do rukou, budou s ním pracovat anebo budou mít tak, jako někteří řemeslníci v terénu, tužku za uchem.

reklamní tužka

S reklamními tužkami zkrátka nic nepokazíte, když je věnujete dospělým i starším dětem. Tužky, fixy, pastelky, voskovky, propisky – to vše poslouží doma, ve škole, v zaměstnání i na cestách. Psací a výtvarné potřeby mohou mít různé tvary a velikost, vyrábí se v pestrých barvách, a tak váš reklamní záměr může mít podobu přesně podle vašich představ.

Potisk reklamních tužek je spolehlivý, dostatečně pevný a odolný vůči vodě a vlhkosti i hrubšímu zacházení. Technologie potisku umožňuje tisknout i velmi drobné nápisy, a tak záleží vysloveně na vás, jak váš tiskový návrh chcete pojmout, aby zaujal pozornost a dobře posloužil svému účelu.