Nové ploty z Brna


Také přemýšlíte nad tím, že už si doma necháte udělat u zahrady nový plot? Pokud ano, tak já se vám vůbec nedivím. V poslední době slýchám a taky vídám, že mnoho lidí mění staré ploty za jiné ploty, a to většinou za betonové ploty. A protože my doma na zahradě máme starý plot a také před domem máme takový nízký dřevěný plot, tak chceme změnu. Také jsme se dozvěděli, že tento dřevěný plot je tady už prý skoro padesát let. Samozřejmě já jsem si všimla, že už tento dřevěný nízký plot vypadá opravdu zchátrale, ale stále drží. Je to jednoduše dřevo, ale můj partner stále dokola opakuje, že by si přál betonový plot.

A jaké boty se líbí vám?

A protože bydlíme v Brně, tak jsme se také podívali na webovou stránku montazmpc.cz. Jsou tam betonové ploty z Brna. Myslím si, že je mnoho lidí, kteří bydlí v Brně, tak také si nechají poradit od firmy, která dělá brněnské betonové ploty. Když jsem se takhle ptala někoho, kdo už má betonové ploty, jestli jsou spokojeni, tak mi všichni odpoví, že jsou maximálně spokojeni, že jsou rádi, že si nechali dát betonové ploty a že rozhodně lépe vybrat nemohli. Jsem s ním naprosto spokojená. Vždycky chci znát různé názory anebo také tipy a rady, co je nejlepší. Nechci se spálit, abych něco koupila potom draze a nebyla bych s tím nakonec vůbec spokojená.

Dřevěný plot chceme vyměnit.

Z toho bych byla nešťastná. Nemám tolik peněz, abych potom zase mohla celé všechno předělávat anebo měnit, proto jsme s partnerem rádi, že existují webové stránky, kde se člověk může přesvědčit, co je nejlepší. Cena betonových bloků také není nikterak závratná. Sice ano, je to dražší než dřevěný plot, ale věřte, že betonové ploty z Brna vám vydrží opravdu desetiletí, ne-li celý život. Podle mého názoru betonové ploty vydrží vlastně celý život, protože beton a betonové výrobky jsou vlastně opravdu kvalitní a téměř nesmrtelné. Stejně tak jako podle mého názoru polystyren.