Nemovitost u moře


Příjemná dovolená

Naše země teplé moře nemá, proto řada lidí plánuje v období letních prázdnin výlet do této lokality i s rodinou, protože děti mají prázdniny a rodiče dovolenou. Zároveň bývá mnoho hezkých slunných a dlouhých dnů, které se dají u vody užít opravdu naplno, protože se skvěle osvěžíte. Přeci jen i při plavání se dá skvěle vyčistit hlava a odpočinut si.

krásné pobřeží

Lokalit se dá zvolit celá řada, přičemž často volené je Chorvatsko, kde ani nemusíte mnohdy umět třeba anglicky, protože jsou zde i české apartmány. Jestliže máte dostatek peněz a rádi byste k moři cestovali i vícekrát za rok, tak to lze zařídit přes prodej domu v Chorvatsku. Můžete si zde totiž zakoupit vlastní nemovitost a tu navštívit kdykoliv budete chtít. Přeci jen je krásný pocit, když se probudíte s výhledem na krásnou pláž a za pár hodin si jít zaplavat. Nemovitosti jsou novostavby o více apartmánech, takže se můžete rozhodnout, kolik jednotek zakoupíte, protože kromě vlastního odpočinku je můžete pronajímat.

Příjem

Jestliže chcete jezdit k moři na dovolenou, tak v apartmánu nebudete po celý rok, takže je škoda, aby zůstal po zbytek roku nevyužití. To však rozhodně nemusí, protože se jedná o nové hezké bydlení v atraktivní lokalitě, takže je o něj rozhodně mezi turisty zájem.

čisté moře

Přeci jen z pronájmu nemovitosti se dají inkasovat hezké peníze, je však potřeba počítat s vyšší pořizovací cenou, takže návratnost není v krátké době. Samozřejmě více apartmánů zajistí větší pasivní příjem, akorát je potřeba si zjistit vše o podnikání v dané cizí zemi, protože se jedná o soustavnou samotně výdělečnou činnost, takže nelze nikomu nic neříct a jenom inkasovat peníze. Tyto apartmány jsou nové, takže cena je sice vyšší, ale zase nebudete muset řešit opravy či drahé provozní náklady. Samozřejmě je třeba zajistit všechnu administrativu a také úklid, protože po každém pobytu je třeba provést základní úkony, aby další turisté měli zase k dispozici čisté prostředí.